KUP
TERAZ

Tabletki na potencję

16 maja 2022

Impotencja to problem, z którym mierzy się wielu mężczyzn. I wbrew temu, co mogłoby się wydawać, problemy z erekcją dotykają nie tylko panów w konkretnej grupie wiekowej – są na nie narażeni zarówno młodzi panowie, jak również mężczyźni w kwiecie wieku czy też po 60. roku życia. Co zrobić, gdy mimo chęci nie jest się w stanie sprostać oczekiwaniom swoim i partnerki? Prezentujemy tabletki na potencję Actigra oraz Actigra Forte, które przeznaczone są dla mężczyzn zmagających się z zaburzeniami erekcji.

Tabletki na erekcję Actigra – charakterystyka

Actigra oraz Actigra Forte to tabletki na erekcję, które w składzie mają syldenafil – organiczny związek chemiczny, stosowany przy zaburzeniach erekcji, uniemożliwiających odbycie stosunku seksualnego. Ten środek na potencję jest dostępny w dwóch wariantach:

  • Actigra 25mg – każda powlekana tabletka zawiera 25 mg syldenafilu w postaci syldenafilu cytrynianu;
  • Actigra Forte 50mg – każda powlekana tabletka zawiera 50 mg sylfenafilu w postaci syldenafilu cytrynianu.

Maksymalna dawka syldenafilu dostępna bez recepty wynosi 50 mg, dlatego mężczyźni, którzy wybierają leki na potencję, Actigra Forte nie muszą martwić się o konieczność uzyskania recepty lekarskiej. Wystarczy udać się do apteki i kupić tabletki na potencję bez recepty – zarówno wtedy, gdy z wyprzedzeniem planujesz stosunek seksualny, jak również w sytuacji, gdy okazja pojawia się niespodziewanie.

actigra 20 mg tabletki na erekcję

Kiedy należy stosować lek na erekcję?

Lek na erekcję Actigra lub Actigra Forte przeznaczony jest do stosowania przez mężczyzn powyżej 18. roku życia, którzy mierzą się z różnego typu zaburzeniami erekcji – stanem, w którym nie można osiągnąć lub utrzymać wzwodu wystarczającego do odbycia stosunku seksualnego.

Tabletki na erekcję bez recepty Actigra lub Actigra Forte możesz zatem stosować nie tylko, jeśli zmagasz się z całkowitym brakiem erekcji, ale również wtedy, gdy masz problemy ze wzwodem przy nieprzewidzianych stosunkach, masz niepełny wzwód, który nie jest wystarczający do odbycia stosunku seksualnego, lub jeśli erekcja ulega zmniejszeniu przy próbie podjęcia stosunku.

Odczuwasz podniecenie i jesteś pobudzony seksualnie, ale mimo to nie możesz osiągnąć pełnego wzwodu? W takim razie możesz wypróbować tabletki na potencję Actigra!

Lek na potencję bez recepty Actigra Forte – nowe tabletki dla mężczyzn

Problemy z erekcją znacząco pogarszają jakość życia seksualnego, a to może odbić się nie tylko na pewności siebie i ogólnym samopoczuciu własnym i partnerki, ale także na wzajemnych relacjach i związku. To właśnie dlatego warto zadbać o to, by zaburzenia wzwodu nie były przyczyną nieudanej randki czy zepsutego wieczoru.

Lek na potencję bez recepty Actigra Forte to tabletki na erekcję dla mężczyzn powyżej 18. roku życia, którzy z powodu niewystarczającego wzwodu nie mogą odczuwać pełni satysfakcji z życia seksualnego i u których nie działa niższa dawka leku w postaci produktu Actigra.

actigra forte 50 mg tabletki na erekcję

Leki na potencję – bądź w gotowości!

Nieplanowana randka? Spontaniczne miłosne uniesienia? Romantyczna kolacja z partnerką, której finał zaplanowany jest w sypialni? Impotencja może zepsuć każdy z tych wyjątkowych momentów, dlatego dobrze jest mieć przy sobie leki na potencję Actigra lub Actiga Forte. Te środki na potencję zaczynają działać zazwyczaj w czasie od około trzydziestu minut do godziny od momentu połknięcia tabletki, dlatego można je stosować zarówno przed planowanym stosunkiem, jak również wtedy, gdy wieczór z partnerką spontanicznie zaczyna przybierać nieoczekiwany obrót.

Jak długo działa lek na erekcję bez recepty Actigra/Actigra Forte? Zawarty w proponowanych przez nas lekach na potencję sildenafil został dokładnie przebadane kliniczne. Badania wykazały, że znajdująca się w tabletkach substancja powoduje erekcję wystarczającą do odbycia stosunku płciowego średnio po 25 minutach i w odpowiedzi na podniecenie seksualne wywołuje ją nawet po pięciu godzinach od podania. Oznacza to, że jedna tabletka może przygotować mężczyznę na cały wieczór namiętnych chwil i uniesień w sypialni.

Leki na erekcję bez recepty Actigra/Actigra Forte – działanie potwierdzone badaniami

Wraz z wiekiem, uzyskanie pełnej erekcji staje coraz większym wyzwaniem, co jest spowodowane odpływaniem krwi z prącia. Postępujące wraz z wiekiem wszelkie zmiany i zaburzenia w obrębie tętnic i żył sprawiają, że zmniejsza się dopływ krwi do penisa, a to prowadzi do impotencji i innych problemów z erekcją. Upływu czasu nie da się zatrzymać, ale można sprawić, że będzie on mniej odczuwalny i nie będzie wiązał się z utratą przyjemności!

Jeśli obserwujesz u siebie problemy ze wzwodem, nie musisz z rezygnacją akceptować tego stanu. Lek na erekcję Actigra lub Actigra Forte może być pomocnym rozwiązaniem. Zalecaną dawkę 25 mg syldenafilu (znajdująca się w leku Actigra) należy przyjąć, w zależności od potrzeby, na około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. Jeśli natomiast pacjent stosował wcześniej produkty lecznicze zawierające syldenafil w dawce 50 mg lub większej, zalecaną dawką jest 50 mg syldenafilu (znajdującą się w leku Actigra Forte) przyjmowaną, w zależności od potrzeb, około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. W przeciwnym razie syldenafil w dawce 50 mg (Actigra Forte) należy stosować tylko w przypadku, jeśli pacjent po zastosowaniu syldenafilu w dawce 25 mg (Actigra) nie odczuł pożądanego efektu (czyli nie uzyskał wzwodu wystarczającego do odbycia stosunku).

Pamiętaj, że leki na potencję Actigra/Actigra Forte są produktami leczniczymi, dlatego przed ich stosowaniem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania. Leki na erekcję bez recepty zawsze powinny być stosowane w dawkach zgodnie z zalecaniami zapisanymi w ulotce, chyba że lekarz postanowi inaczej.

 

Źródło obrazka na miniaturze: pixabay.com.