KUP
TERAZ

Tabletki na erekcję

24 maja 2022

Problemy z erekcją u mężczyzn mogą zniszczyć coś więcej niż tylko pewność siebie czy randkę. Seks zazwyczaj jest istotnym aspektem długotrwałego związku, a impotencja może prowadzić do braku pożądania, rozpadu więzi małżeńskiej czy monotonni w życiu uczuciowym. To właśnie dlatego panowie często decydują się na tabletki na erekcję zawierające syldenafil w dawce 25 mg lub 50 mg, których zadaniem jest doprowadzenie do wzwodu i utrzymanie go do tego stopnia, że możliwe staje się odbycie stosunku seksualnego. W tym miejscu można znaleźć produkty lecznicze Actigra zawierające syldenafil bez recepty: w dawce 50 mg i 25 mg.

 

Dla kogo jest przeznaczony sildenafil bez recepty 50 mg i 25 mg?

Actigra Forte i Actigra to tabletki na erekcję zawierające  50 mg lub 25 mg syldenafilu – organiczny związek chemiczny, stosowany przy zaburzeniach erekcji, który umożliwia odbycie stosunku seksualnego. Proponowane przez nas tabletki stosuje się przy problemach ze wzwodem członka, takich jak pełna impotencja, utrata erekcji przy próbie podjęcia stosunku czy osiągnięcie wzwodu niewystarczającego do odbycia stosunku. Produkty lecznicze Actigra lub Actigra Forte można stosować także w sytuacjach, w których dochodzi do zaburzeń wzwodu przy nieprzewidzianych stosunkach.

Wbrew powszechnemu przekonaniu, problemy z erekcją nie dotyczą wyłącznie starszych mężczyzn. Co prawda, ze względu na postępujące wraz z wiekiem zmiany w obrębie tętnic i żył, faktycznie najbardziej na impotencję są narażeni mężczyźni po 60. roku życia, ale z różnych powodów impotencja i niepełny wzwód mogą wystąpić również u mężczyzn po 40. roku życia, a nawet młodszych. Tabletki na potencję zawierające syldenafil w dawce 25 mg lub 50 mg Actigra/Actigra Forte przeznaczone są dla mężczyzn z problemami z erekcją, którzy osiągnęli pełnoletność.

 

Tabletki na potencję 50 mg i 25 mg syldenafilu – które są dla Ciebie?

Produkt leczniczy Actigra jest dostępny w dwóch dawkach. Można kupić tabletki na potencję zawierające 50 mg syldenafilu (Actigra Forte) lub tabletki zawierające 25 mg syldenafilu (Actigra). Zalecaną dawką dla pacjentów jest stosowanie tabletki 25 mg około godziny przed planowanym stosunkiem. Sildenafil 50 mg bez recepty zaleca się mężczyznom, którzy już wcześniej stosowali leki zawierające syldenafil w dawce 25 mg. W innych przypadkach tabletki na potencję 50 mg należy stosować wyłącznie wtedy, gdy mniejsza zalecana dawka 25 mg nie przynosi zadowalającego efektu – to znaczy nie doprowadza do wzwodu wystarczającego do odbycia stosunku płciowego.

actigra 20 mg tabletki na erekcję

Sildenafil 50 mg bez recepty – bądź w gotowości

Impotencja oraz inne zaburzenia erekcji mogą nieść za sobą poważne konsekwencje. Brak pewności siebie i wiary we własne umiejętności, odbijający się w innych aspektach codziennego życia, pogorszenie się relacji z partnerką, monotonia w związku oraz pogłębiające się frustracja i uczucie bezradności… Seks z pewnością nie jest podstawą udanego związku, ale bez wątpienia często jest jednym z jego ważnych aspektów.

Sildenafil 50 mg bez recepty może być stosowany zarówno przed zaplanowanym stosunkiem, jak również wtedy, gdy wieczór przyjmuje nieoczekiwany obrót. Badania kliniczne wykazały, że tabletki na potencję zawierające syldenafil zaczynają działać już po nawet 12 minutach.

actigra forte 50 mg tabletki na erekcję

 

 

Źródło obrazka wyróżniającego